Med
Dental

Na rynku medycznym działamy od 1984r. Początkowo jako prywatne gabinety – stomatologiczny i chirurgiczny.

Od 1999r. do dziś funkcjonujemy jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED – DENTAL, w okresie 1999-2003r. świadcząc usługi medyczne w ramach umowy ze Śląską Regionalną Kasą Chorych, a po reformie sektora służby zdrowia, czyli od 2003r., nieprzerwanie po dziś dzień realizujemy współpracę z Narodowym Funduszem Zdrowia głównie w zakresie Stomatologii zachowawczej oraz Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowoczesnej przychodni, gdzie priorytetem jest dla nas Twoje zdrowie. Nasza placówka oferuje kompleksowe usługi medyczne w oparciu o najnowsze technologie i wysokiej jakości sprzęt medyczny.

Nasz wykwalifikowany zespół lekarzy specjalistów to doświadczeni profesjonaliści, którzy posiadają wiedzę oraz umiejętności potrzebne do diagnozowania i leczenia różnych schorzeń. Wykonujemy również specjalistyczne badania diagnostyczne, które pozwalają na szybkie i skuteczne postawienie trafnej diagnozy.

Stawiamy na komfort pacjenta i zapewniamy przyjazną atmosferę. Nasze gabinety są przestronne i dobrze wyposażone, a personel medyczny zawsze stara się zadbać o poczucie bezpieczeństwa pacjentów.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta i dbamy o to, aby każdy wizytujący naszą przychodnię czuł się komfortowo i bezpiecznie. U nas liczy się nie tylko skuteczne leczenie, ale również zadowolenie pacjentów.

USŁUGI

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY


PEDIATRA


adult, 4k wallpaper, ambulance-4402808.jpg

PORADNIA LEKARZA
POZ

SZUKASZ NAJLEPSZYCH USŁUG MEDYCZNYCH ?

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W NASZEJ PORADNI, A NASI SPECJALIŚCI ZADBAJĄ O RESZTĘ.

32 242 23 88
503 720 717
ul. Energetyków 23
41-706 Ruda Śląska

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU